Rehabilitační cvičení pro děti

Cvičení pro posílení svalů pod vedením fyzioterapeutky
Místo konání kroužku: Slavkov u Brna

face

pro děti od 5 do 9 let

query_builder

každý čtvrtek od 15:45 do 16:30

Cvičení je vhodné pro zdravé děti bez potíží jako prevence a podpora optimálního vývoje, ale hlavně pro děti s vadným držením těla, s plochými nohami, skoliózou nebo i začínající obezitou. Je vhodné i jako kompenzace jednostranného sportu, jako je třeba gymnastika, tenis nebo cheerleaders. Zaměříme se na protažení zkrácených svalů, posílení svalů, které potřebují děti ke správnému držení těla a správným pohybovým stereotypům. Budeme zlepšovat rovnováhu, koordinaci pohybů, vnímání svého těla, naučíme se relaxaci, ale i vnímání rytmu. Budeme využívat prvky jógy, pohybové hry a zábavná cvičení.

Lektorka: Mgr. Alena Piňosová, fyzioterapeutka a pedagožka MU v oboru fyzioterapie

Cena :  1330 Kč/10 lekcí. V ceně je permanentka na 10 lekcí s možností 1 absence (další absence už bude z permanentky odečtena).

Sleva pro členy Centra Ententyky, z.s. 20%. Permanentka začíná platit od prvního pondělí následujícího po Vaší registraci na aktivitu do systému, pokud u aktivity není uvedeno jinak nebo jste se s námi nedohodli jinak. V případě pokračování v aktivitě po vyčerpání předchozí permanentky začíná další permanentka platit od následující lekce. 

Chcete přihlásit své děti nebo sebe do kroužku?
Stačí se jen registrovat.

Přihlásit