Smyslový a motorický rozvoj kojenců pod vedením fyzioterapeutky 1 

Aktivita je určena pro děti od 2 měsíců, kteří se ještě nepohybují pouze leží nebo se otáčí
Místo konání kroužku: Slavkov u Brna

face

pro děti od 2 do 5 měsíců

query_builder

každý čtvrtek od 9 do 9:45

V aktivitě se naučíme správnou manipulaci s miminkem, vhodné polohování, masáže miminek, ale také si povíme o správném psychomotorickém vývoji dětí. Zaměříme se na motivaci k samostatnému pohybu, který optimálně zapojí všechny svaly, které bude miminko potřebovat ke správnému vývoji a vzpřímení těla. Naučíme se, co pro miminko není vhodné, s čím byste mu neměli pomáhat a budeme rozvíjet jeho vnímání okolí, komunikaci, koordinaci pohybů a rovnováhu. Aktivita bude zaměřena na relaxaci, smyslový a motorický rozvoj kojenců. Využívat budeme senzorické pomůcky jako vodní válce, světelné lampy, podsvětlené podlahové panely, světelné shakery a další. Aktivita je vhodné pro děti, které se ještě nepohybují, pouze leží nebo se otáčí. Nezáleží tedy tolik na věku dítěte, ale na jeho motorických schopnostech. Řekneme si také něco k nošení a obouvání dětí.

Lektorka: Mgr. Alena Piňosová, fyzioterapeutka a pedagožka MU v oboru fyzioterapie

Cena:  1330 Kč/10 lekcí. V ceně je permanentka na 10 lekcí s možností 1 absence (další absence už bude z permanentky odečtena).

Sleva pro členy Centra Ententyky, z.s. 20%. Permanentka začíná platit od prvního pondělí následujícího po Vaší registraci na aktivitu do systému, pokud u aktivity není uvedeno jinak nebo jste se s námi nedohodli jinak. V případě pokračování v aktivitě po vyčerpání předchozí permanentky začíná další permanentka platit od následující lekce. 

Chcete přihlásit své děti nebo sebe do kroužku?
Stačí se jen registrovat.

Přihlásit