Smyslový a motorický rozvoj kojenců pod vedením fyzioterapeutky 2 OBSAZENO

Aktivita je určena pro děti od 5- 6 měsíců do 9 měsíců
Místo konání kroužku: Vyškov

face

pro děti od 5- 6 měsíců do 9 měsíců

query_builder

každé úterý 9:25- 10:10

V aktivitě se naučíme správnou manipulaci s miminkem, vhodné polohování, ale také si povíme o správném psychomotorickém vývoji dětí. Zaměříme se na motivaci k samostatnému pohybu, který optimálně zapojí všechny svaly, které bude miminko potřebovat ke správnému vývoji a vzpřímení těla. Naučíme se, co pro miminko není vhodné, s čím byste mu neměli pomáhat a budeme rozvíjet jeho vnímání okolí, komunikaci, koordinaci pohybů a rovnováhu. Aktivita bude zaměřena na relaxaci, smyslový a motorický rozvoj kojenců. Využívat budeme senzorické pomůcky jako vodní válce, světelné lampy, podsvětlené podlahové panely, světelné shakery a další . Aktivita je vhodná pro děti, které ještě nechodí, ale už začínají lézt nebo se plazit. Nezáleží tedy tolik na věku dítěte, ale na jeho motorických schopnostech. Řekneme si také něco k nošení a obouvání dětí.

Lektorka: Mgr. Alena Piňosová, fyzioterapeutka a pedagožka MU v oboru fyzioterapie

Cena:  1340 Kč/10 lekcí. V ceně je permanentka na 10 lekcí s možností 1 absence (další absence už bude z permanentky odečtena).

Sleva pro členy Centra Ententyky, z.s. 20%. Permanentka začíná platit od prvního pondělí následujícího po Vaší registraci na aktivitu do systému, pokud u aktivity není uvedeno jinak nebo jste se s námi nedohodli jinak. V případě pokračování v aktivitě po vyčerpání předchozí permanentky začíná další permanentka platit od následující lekce. 

Chcete přihlásit své děti nebo sebe do kroužku?
Stačí se jen registrovat.

Přihlásit