Cvičení pro batolata OD ZÁŘÍ Slavkov OBSAZENO

Cvičení je určeno pro děti, které již chodí
Místo konání kroužku: Slavkov u Brna

face

pro děti od 1,5 do 3 let

query_builder

každé pondělí od11.00 do 11.45

Zaměříme se na zlepšení stability stoje a chůze, zlepšení koordinace pohybů a rozvíjení dalších pohybových dovedností. Cvičení pomáhá dětem uvědomit si sami sebe. Děti se postupně naučí zapojovat do kolektivu, budeme využívat také básničky a písničky, učit se rytmu a rozvíjet řeč.

Lektorka: Bc. Monika Soutorová – dlouhodobě navštěvuji lekce Centra Ententyky s dcerou. Díky celoživotnímu zájmu o práci s dětmi, jsem tak navázala další spolupráci s Centrem a vedu zde několik kroužků pro děti, v průběhu si doplňuji a prohlubuji své znalosti v oblasti pedagogiky volného času a montessori přístupu na různých vzdělávacích seminářích zabývajících se touto problematikou.

Cena:  1070 Kč/10 lekcí. V ceně je permanentka na 10 lekcí s možností 1 absence (další absence už bude z permanentky odečtena).

Sleva pro členy Centra Ententyky, z.s. 20%. Permanentka začíná platit od prvního pondělí následujícího po Vaší registraci na aktivitu do systému, pokud u aktivity není uvedeno jinak nebo jste se s námi nedohodli jinak. V případě pokračování v aktivitě po vyčerpání předchozí permanentky začíná další permanentka platit od následující lekce. 

Chcete přihlásit své děti nebo sebe do kroužku?
Stačí se jen registrovat.

Přihlásit