Muzikohrátky pro rodiče a děti 2 OD ZÁŘÍ Slavkov

První seznámení s hudbou pro děti od 2 do 5 let
Místo konání kroužku: Slavkov u Brna

face

pro děti od 2 do 5 let

query_builder

každý čtvrtek od 10 do 10:45

Kroužek prvního muzicírování pro předškolní děti. Hravou formou seznámíme děti se základy rytmiky a melodiky. Společně se naučíme lidové i umělé písničky s pohybovým doprovodem.

Lektorka: Bc. Monika Soutorová – dlouhodobě navštěvuji lekce Centra Ententyky s dcerou. Díky celoživotnímu zájmu o práci s dětmi, jsem tak navázala další spolupráci s Centrem a vedu zde několik kroužků pro děti, v průběhu si doplňuji a prohlubuji své znalosti v oblasti pedagogiky volného času a montessori přístupu na různých vzdělávacích seminářích zabývajících se touto problematikou.

Cena:  1070 Kč/10 lekcí. V ceně je permanentka na 10 lekcí s možností 1 absence (další absence už bude z permanentky odečtena).

Členové Centra Ententyky, z.s. 20% sleva. Permanentka začíná platit od prvního pondělí následujícího po Vaší registraci na aktivitu do systému, pokud u aktivity není uvedeno jinak nebo jste se s námi nedohodli jinak. V případě pokračování v aktivitě po vyčerpání předchozí permanentky začíná další permanentka platit od následující lekce. 

Chcete přihlásit své děti nebo sebe do kroužku?
Stačí se jen registrovat.

Přihlásit