Smyslový a motorický rozvoj batolat 3 OD ZÁŘÍ Vyškov poslední volné místo

Aktivita je určena pro děti od 9 měsíců, kteří se už samostatně pohybují
Místo konání kroužku: Vyškov

face

pro děti od 9 měsíců do 1,5 roku

query_builder

každé úterý od 11.00 do 11.45

Zaměříme se na motivaci k samostatnému pohybu, který optimálně zapojí všechny svaly, které bude batole potřebovat ke správnému vývoji. Naučíme se, co pro něj není vhodné, s čím byste mu neměli pomáhat a budeme rozvíjet jeho vnímání okolí, komunikaci, koordinaci pohybů a rovnováhu. Aktivita bude zaměřena na relaxaci, smyslový a motorický rozvoj. Využívat budeme senzorické pomůcky jako vodní válce, světelné lampy, podsvětlené podlahové panely, světelné shakery a další. 

Aktivita je vhodná pro děti, které již samostatně lezou,stavějí se a obcházejí. Nezáleží tedy tolik na věku dítěte, ale na jeho motorických schopnostech. Řekneme si také něco k nošení a obouvání dětí.

Lektorka: Bc. Ivana Mačkalová, vystudovala střední pedagogickou školu (předškolní a mimoškolní pedagogika), kurzy: Handling novorozence a kojence; Primární logopedická prevence a další.

Cena:  1340 Kč/10 lekcí. V ceně je permanentka na 10 lekcí s možností 1 absence (další absence už bude z permanentky odečtena).

Sleva pro členy Centra Ententyky, z.s. 20%. Permanentka začíná platit od prvního pondělí následujícího po Vaší registraci na aktivitu do systému, pokud u aktivity není uvedeno jinak nebo jste se s námi nedohodli jinak. V případě pokračování v aktivitě po vyčerpání předchozí permanentky začíná další permanentka platit od následující lekce. 

Chcete přihlásit své děti nebo sebe do kroužku?
Stačí se jen registrovat.

Přihlásit