Pěvecký sbor

V našem smíšeném sboru se inspirujeme moravskými tradicemi a zpíváme pro radost lidové i moderní písně.

face

pro dospělé i děti

query_builder

každý pátek od 18.00

Centrum Ententyky připravuje pro rok 2018 nový projekt Folklórní kroužek tvořený částí taneční a částí hudební, která bude zahájena 5. ledna jako Pěvecký sbor Centra Ententyky.

Inspirován moravskými tradicemi, ve sboru budeme zpívat krásné harmonické moravské lidové písně, koledy a jiné skladby z pestrého českého souboru. Objevíme méně známé písně, ale i známé skladby v netradičním provedení. Mimo tyto se budeme věnovat i krátkým zábavným písním a moderní melodické hudbě (např. Sting, The Doors).

Pěvecký sbor je smíšený, určeny pro všechny věkové kategorie, pro děti, muže i ženy. Nejprve začneme s jednoduššími jednohlasými písněmi, postupně se rozdělíme na více hlasů a budeme zpívat písně s těžšími harmoniemi. Vždy se rozezpíváme, budeme trénovat techniku zpěvu a cvičit rytmus. Umět číst noty není potřeba, učit melodii se budeme podle sluchu.

Sbor je otevřen pro všechny. Pokud rádi zpíváte, pokud máte rádi hudbu, pokud se chcete naučit něco nového, nebo pokud rádi trávíte čas ve společnosti – přidejte se do našeho Pěveckého sboru. Velmi rádi vás přivítáme mezi nás.

Pěvecký sbor probíhá každý pátek od 18.00. Účast ve sboru je bezplatná.

Začínáme až od října 

Chcete přihlásit své děti nebo sebe do kroužku?
Stačí se jen registrovat.

Přihlásit